Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Default value
uk: Базове значення

en: Save field settings
uk: Зберегти налаштування поля

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Field types
uk: Типи полів

en: Save and manage fields
uk: Зберегти й продовжити керування полями
