Faircoin Address Field (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Save field settings
vi: Lưu thiết lập trường

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục
