Fake Login (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Other
ar: آخر

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Enter the password that accompanies your username.
ar: أدخل كلمة المرور المصاحبة لاسم مستخدمك.
