Fake Login (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Other
bg: Други

en: Log in
bg: Вход

en: Enter the password that accompanies your username.
bg: Въведете паролата, която съответства на Вашето потребителско име.
