Fake Login (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Other
bo: གཞན

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Enter the password that accompanies your username.
bo: ཁྱེད་རང་གི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་དང་མཐུན་པའི་གསང་གྲངས་དེ་འཇུག་དགོས།
