Fake Login (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Other
de: Weitere

en: Log in
de: Anmelden

en: Enter the password that accompanies your username.
de: Geben Sie hier das zugehörige Passwort an.
