Fake Login (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Other
et: Muu

en: Log in
et: Sisene

en: Enter the password that accompanies your username.
et: Sisesta kasutajanimele vastav salasõna.
