Fake Login (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Other
fa: ساير

en: Log in
fa: ورود

en: Enter the password that accompanies your username.
fa: گذرواژه‌ی مطابق با نام کاربری خود را وارد کنید.
