Fake Login (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Other
fi: Muu

en: Log in
fi: Kirjaudu sisään

en: Enter the password that accompanies your username.
fi: Syötä tunnuksesi salasana.
