Fake Login (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Other
fr: Autre

en: Log in
fr: Se connecter

en: Enter the password that accompanies your username.
fr: Saisissez le mot de passe correspondant à votre nom d'utilisateur.
