Fake Login (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Other
gl: Outro

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Enter the password that accompanies your username.
gl: Escriba o contrasinal asignado ao seu nome de usuario.
