Fake Login (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Other
he: אחר

en: Log in
he: כניסה

en: Enter the password that accompanies your username.
he: נא להזין את הסיסמה הנלווית לשם המשתמש שלך.
