Fake Login (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Other
ja: その他

en: Log in
ja: ログイン

en: Enter the password that accompanies your username.
ja: パスワードを入力してください。
