Fake Login (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Other
ku: هیتر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Enter the password that accompanies your username.
ku: تکایە ئەو وشەنهێنییە پڕبکەوە کە بۆ ناوی تێپەڕبوونەکەت دابین کراوە.
