Fake Login (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Other
lt: Kiti

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį
