Fake Login (1.0.0-beta1) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Password
no: Passord

en: Other
no: Annet

en: Log in
no: Logg på

en: Enter the password that accompanies your username.
no: Skriv inn passordet som hører til brukernavnet.
