Fake Login (1.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Enter the password that accompanies your username.
pa: ਆਪਣੇ ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ ਨਾਲ ਸਬੰਧਿਤ ਪਾਸਵਰਡ ਭਰੋ।
