Fake Login (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Other
pl: Inne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Enter the password that accompanies your username.
pl: Hasło powiązane z nazwą użytkownika.
