Fake Login (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Other
pt: Outros

en: Log in
pt: Entrar

en: Enter the password that accompanies your username.
pt: Digite a senha da sua conta de usuário.
