Fake Login (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Other
sk: Ostatné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Enter the password that accompanies your username.
sk: Zadajte svoje heslo.
