Fake Login (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Other
sv: Övriga

en: Log in
sv: Logga in

en: Enter the password that accompanies your username.
sv: Ange lösenordet för ditt konto.
