Fake Login (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Log in
ta: உள்நுழை

en: Enter the password that accompanies your username.
ta: உங்கள் பயனர்பெயருடன் இணைந்த கடவுச்சொல்லை உள்ளிடவும்.
