Fake Login (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Other
te: ఇతర

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Enter the password that accompanies your username.
te: మీ వాడుకరి పేరుకి సంబంధించిన సంకేతపదం ఇవ్వండి.
