Fake Login (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Password
af: Wagwoord

en: Other
af: Ander

en: Log in
af: Teken in

en: Enter the password that accompanies your username.
af: Verskaf die wagwoord wat aan jou gebruikersnaam gekoppel is.
