Fake Login (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Other
be: Іншыя

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Enter the password that accompanies your username.
be: Увядзіце пароль для вашага імені карыстальніка.
