Fake Login (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Other
ca: Altres

en: Log in
ca: Entra

en: Enter the password that accompanies your username.
ca: Introduïu la contrasenya per al vostre nom d'usuari.
