Fake Login (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Other
cs: Jiné

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Enter the password that accompanies your username.
cs: Zadejte své heslo.
