Fake Login (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Other
cy: Arall

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Enter the password that accompanies your username.
cy: Rhowch gyfrinair i mewn sydd yn mynd gyda'ch enw defnyddiwr.
