Fake Login (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Other
da: Anden

en: Log in
da: Log ind

en: Enter the password that accompanies your username.
da: Indtast adgangskoden der hører til dit brugernavn.
