Fake Login (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Other
el: Άλλο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Enter the password that accompanies your username.
el: Εισάγετε τον κωδικό πρόσβασης που συνοδεύει το όνομα λογαριασμού σας.
