Fake Login (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Enter the password that accompanies your username.
eo: Entajpu la pasvorton kiu akompanas vian uzantnomon.
