Fake Login (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Other
es: Otro(s)

en: Log in
es: Iniciar sesión

en: Enter the password that accompanies your username.
es: Escriba la contraseña asignada a su nombre de usuario.
