Fake Login (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Password
eu: Pasahitza

en: Other
eu: Bestea

en: Log in
eu: Sartu

en: Enter the password that accompanies your username.
eu: Sartu zure izenari dagokion pasahitza.
