Fake Login (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Password
is: Loyniorð

en: Other
is: Annað

en: Log in
is: Innrita

en: Enter the password that accompanies your username.
is: Gev upp loyniorðið sum hoyrir til títt brúkaranavn.
