Fake Login (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Other
hi: अन्य

en: Log in
hi: प्रवेश

en: Enter the password that accompanies your username.
hi: आपके सदस्य नाम के साथ जुडा हुआ कूटशब्द लिखें
