Fake Login (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Other
hr: Ostalo

en: Log in
hr: Prijava

en: Enter the password that accompanies your username.
hr: Unesite lozinku koja se odnosi na vaše korisničko ime.
