Fake Login (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Other
hu: Egyéb

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Enter the password that accompanies your username.
hu: A felhasználónévhez tartozó jelszó.
