Fake Login (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру

en: Enter the password that accompanies your username.
kk: Өз қолданушы атына сай құпиясөз енгізіңіз.
