Fake Login (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Other
lv: Citi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Enter the password that accompanies your username.
lv: Ievadiet paroli, kas atbilst lietotājvārdam.
