Fake Login (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Other
my: အခြား

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Enter the password that accompanies your username.
my: သင့်နှင့်သက်ဆိုင်သည့် စကားဝှက်ကို ထည့်ပါ
