Fake Login (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Other
nl: Andere

en: Log in
nl: Inloggen

en: Enter the password that accompanies your username.
nl: Geef het wachtwoord dat bij uw gebruikersnaam hoort.
