Fake Login (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Other
nn: Andre

en: Log in
nn: Logg inn

en: Enter the password that accompanies your username.
nn: Skriv passordet som høyrer til brukarnamnet ditt.
