Fake Login (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Other
oc: Autre

en: Log in
oc: Se connectar

en: Enter the password that accompanies your username.
oc: Picatz lo senhal que correspond a vòstre nom d'utilizaire.
