Fake Login (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Other
ru: Другое

en: Log in
ru: Войти

en: Enter the password that accompanies your username.
ru: Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
