Fake Login (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Enter the password that accompanies your username.
sq: Shkruani fjalëkalimin për emrin tuaj të përdoruesit.
