Fake Login (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: Enter the password that accompanies your username.
th: กรุณาใส่รหัสผ่าน
