Fake Login (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Other
tr: Diğer

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Enter the password that accompanies your username.
tr: Kullanıcı adınızla eşleşen parolanızı giriniz.
