Fake Login (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Other
uk: Інше

en: Log in
uk: Вхід

en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Введіть пароль, що відповідає вашому імені користувача.
