Fake Login (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Other
vi: Khác

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Enter the password that accompanies your username.
vi: Điền mật khẩu đi kèm với tên đăng nhập.
