Faker (3.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Locale
sv: Språkanpassning

en: Node title
sv: Titel för nod

en: User name
sv: Användarnamn

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
